У мерії розповіли, чи можуть приміські маршрутки підвозити пасажирів по Луцьку

3
0
У мерії розповіли, чи можуть приміські маршрутки підвозити пасажирів по Луцьку
У мерії розповіли, чи можуть приміські автобуси здійснювати посадку пасажирів по Луцьку.

Так, у п'ятницю, 10 грудня, відбулася робоча нарада за участю першого заступника міського голови Григорія Недопада, радника міського голови Ігоря Поліщука, начальника управління транспорту та зв'язку міської ради Володимира Степанова, в.о. начальника управління Укртрансбезпеки у Волинській області Сергія Оніщука та т.в.о. заступника начальника управління патрульної поліції у Волинській області Андрія Мідліка, інформує пресслужба Луцькради.

Розпочинаючи розмову, Григорій Недопад зауважив, що автобуси, які працюють на міських маршрутах, обладнані валідаторами і оплата здійснюється електронним квитком. Однак містом курсує багато приміських маршруток, які перевозять громадян за готівку. Перевізники, які працюють на цих маршрутах, не погоджували з міською владою паспорти маршрутів та вносять дисбаланс у роботу міського транспорту.

"Луцька міська рада, згідно з чинним законодавством, є регулятором міських перевезень, тож паспорти приміських маршрутів мають погоджуватися саме з міською радою. Адже, рухаючись містом, вони забирають пасажирів у міських перевізників. Посадовці Волинської облдержадміністрації заявили, що у випадку виявлення фактів порушень приміськими перевізниками з ними розриватимуть договори і не допускатимуть до нових конкурсів. Є відповідні документи, згідно з якими водії приміських автобусів, рухаючись містом, можуть лише висаджувати пасажирів на зупинках, але не здійснювати посадку. Хотілося б, щоб ми разом навели порядок у цьому питанні", – зазначив він.

Радник міського голови Ігор Поліщук зазначив, що є низка приміських маршрутів, які не погоджені з Луцькою міською радою і на них працює близько 60 автобусів. Це додаткове навантаження на транспортну інфраструктуру Луцька.

"Ми – перше місто в Україні, яке перейшло повністю на безготівкову форму оплати проїзду. Є поодинокі випадки оплати за проїзд в автобусах готівкою, але ми з цим боремося, працюють на маршрутах групи контролю, які накладають штрафи на пасажирів, які не оплачують проїзд електронним квитком. Безготівкова оплата дає можливість нам побачити реальну картину по кількості перевезених пасажирів і яких категорій. Це питання тісно пов'язане з відшкодуванням за пільгове перевезення пасажирів та вартість проїзду. Ми повинні мати об'єктивні дані. Як можна переглядати тариф, якщо немає повної інформації щодо кількості перевезених пасажирів?" – наголосив він.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У Гірку Полонку і Липини знову пустять маршрутку

Також Ігор Поліщук зазначив, що у місті регульований тариф, а приміські автобуси самі собі встановлюють тариф, працюють без валідаторів. Це розбалансовує міську систему електронного квитка, який тривалий час вводили, створюючи незручності лучанам. Цю систему запровадили, і вона працює.

"Причина розбалансування полягає у тому, що міський перевізник працює чесно і прозоро, платить водію офіційну заробітну плату, податки, наповнює бюджети різних рівнів. Приміські перевізники продовжують платити водіям зарплату у конвертах, не платять усіх податків. Таким чином, міський і приміськимй перевізник не у рівних умовах", – додав він.

Радник міського голови додав, що Луцька міська рада ще у 2007 році ухвалила рішення, яким передбачено, що приміські маршрути рухаються до автостанцій визначеними вулицями. Рух центральними вулицями, зокрема, проспектами Волі, Соборності, вулицями Паркова, Винниченка та Богдана Хмельницького, заборонено. За його словами, на жаль, приміські перевізники не виконують це рішення.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У приміські села з Луцька пустять нові маршрути

Ігор Поліщук зазначив, що поки приміські маршрутки забиратимуть у міських перевізників пасажирів, то буде неможливо побачити реальну картину з перевезеннями.

Тож запропонував управлінню Укртранзбезпеки у Волинській області та управлінню патрульної поліції у Волинській області спільно з працівниками Луцької міської ради провести рейди щодо перевірки роботи приміських перевізників.

Представники вищезазначених структур погодилися з такою пропозицією і готові уже сьогодні їх провести.

Начальник управління транспорту та зв'язку Луцькради Володимир Степанов зауважив, що варто розпочати з нещодавно відкритих приміських маршрутів № 233 і 236. За його словами, паспорти цих маршрутів не погоджувалися з Луцькою міською радою. Автобуси активно рухаються центральними вулицями міста.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Як курсуватиме маршрутка «Липини – Полонка»
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А чому міська влада порушує конституційні права про вільне пересування і не забезпечила пересування міської маршрутки по вулиці Набережній.?
Відповісти
Прочитаєш цю бредотину і повіриш що міські маршрутки возять тільки по е-квиткові це повний бред. І що підприємці такі прозорі що своїх водіїв офіційно не працевлаштовують. Ви так звана міськрада цього не знаєте ? Чи не знаєте що пасажири їздять за нал? Ви вже так забрехалися ,що дальше нема куди. Ви впершу чергу людей маєте десь далеко вср_ці, ви тільки думаєте за сої диряві кармани ,бо скільки туди неклади всерівно буде мало. А люди - це ніхто для вас!
Відповісти
А в мерії знають таке слово-КОНКУРЕНЦІЯ-?Хочуть міські перевізники щоб люди їздили їхніми автобусами то нехай підвищують якість обслуговування, або зменшують вартість проїзду.
Відповісти

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні