Відпочинок на Світязі цьогоріч подорожчав

1
0
Відпочинок на Світязі цьогоріч подорожчав
Закриті закордонні курорти та спека спонукають наших громадян шукати відпочинок в Україні. Одне з таких місць – Шацькі озера Волині. Одне з них – Світязь (найбільше та найглибше озеро в Україні природнього походження).

За яку ціну можна цьогоріч там відпочити, в сюжеті Фактів на ІСТV.

Світязь з усіх боків оточений сосновими лісами. Він має цілющу, кришталево чисту, збагачену сріблом та гліцерином, воду.

Пляжі – повні відпочивальників. Тут є все для сімейного відпочинку навіть під час карантину.

Навколо Світязя багато санаторіїв, баз відпочинку та дитячих таборів. Правда ціни на проживання цього року зросли на 10% і тепер стартують від 1 тисячі гривень.

Для одних відпочивальників – це вже дорого, для інших – цілком прийнятно.

В Україні є й такі озера, поїздка до яких буде коштувати копійки, наприклад, на озеро Бучак у Черкаській області. Колись тут хотіли звести гідроелектростанцію, навіть затопили кілька навколишніх сіл. Але згодом зупинили будівництво, тож тепер тут фантастичні краєвиди.

Та дістатися до Бучака вкрай важко, доведеться прориватися через зарості по лісових стежках, крім того – тут немає пляжу. Зате це місце не дуже розкручене серед туристів. Тому тут завжди можна відпочити без галасу.

Кому ж захочеться комфорту, може проїхати з Бучака ближче до Канівського водосховища. Там досі є бази відпочинку ще з радянським сервісом. Але з’являються і сучасні об’єкти, є будиночки з євроремонтом та кондиціонерами.

На українських водоймах можна не лише відпочити, але й оздоровитися. У селищах навколо Куяльницького лиману на Одещині приймати туристів звикли і заслужено називають свої місця Меккою озерного відпочинку в Україні.

Дістатися до Куяльника дуже просто – він знаходиться прямо під Одесою. Це відомий бальнеологічний курорт, тому тут багато санаторіїв.

Путівка коштує від 600 грн до 1,2 тис. грн на добу. Правда, карантин вніс свої корективи, тож зараз відпочивальників там небагато.

Якщо минулого року на цей момент було близько 600 осіб, то зараз всього 100. Сюди приїжджають не тільки скупатися у солоній ропі, але і змаститися грязями. Вони дають лікувальний ефект для шкіри та суглобів.

Кому ж зупинитися у санаторії не дозволяє сімейний бюджет, може пожити у місцевих. Кімната обійдеться у 150-200 грн за добу, квартира – 400-500 грн.

Карантин – це шанс для підприємців, які займаються туризмом. Коли по всьому світу закриті кордони, українці будуть відкривати вітчизняні природні принади.

Тож відпочити зі смаком можна не тільки на морі, а період карантину гарна можливість придивитися до українських краєвидів.

В Україні дозволили відкривати бази відпочинку. Проте лише в тих областях, які продовжують наступний етап пом’якшення обмежень.

В Запорізькій області офіційно можуть працювати бази відпочинку. Лише в Приморську їх близько 50, майже всі готові приймати відпочивальників. Та от туристи цьогоріч надто обережні.

Аби показати відпочивальникам і урядовцям, що все гаразд, навіть запросили до себе ревізорів, аби ті пересвідчилися у дотриманні усіх санітарних вимог.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Скоро вартість відпочинку на "Свитязі" пережене закордонний відпочинок
Відповісти

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні