«Місія століття»: транспортування вакцин може стати найбільшою проблемою для Європи

4
20
«Місія століття»: транспортування вакцин може стати найбільшою проблемою для Європи
«Місія століття»: транспортування вакцин може стати найбільшою проблемою для Європи

Робота над пошуком життєздатної вакцини проти COVID-19 триває у всьому світі, але інше нагальне питання вже починає виходити на перший план: як транспортувати мільярди доз із фабрик до лікарень. Про це повідомляє «Європейська правда».

Європейський Союз, а також США, Велика Британія, Китай та багато інших країн вже уклали попередні угоди з найбільшими фармацевтичними компаніями для того, щоб забезпечити достатню потужність виробництва вакцини, як тільки вона стане доступною.

Незважаючи на те, що Європа може похвалитися значним потенціалом виробництва вакцин, і нова Стратегія вакцинації блоку має на меті зобов'язати компанії виробляти лікування в ЄС, може виникнути логістичний колапс, якщо політики не підготуються належним чином.

Вакцини потрібно транспортувати відповідно до суворих правил, в умовах з контролем температури, щоб гарантувати їхню якість, і вони повинні прибути до місця призначення в межах певного терміну, щоб бути ефективними.

«Безпечна доставка вакцин COVID-19 буде місією століття для світової авіаційної вантажної галузі. Але її не здійснити без ретельного попереднього планування. І зараз настав для цього час», - сказав генеральний директор Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA) Александр де Жуньяк.

За даними IATA, перевезення лише однієї партії вакцини для приблизно 7,8 мільярдів людей на планеті потребувало б 8000 вантажних літаків Jumbo Jet 747. На сьогодні в авіапарках компаній по всьому світу трохи більше 400 таких літаків.
На додаток до проблем з авіаперевезенням, існує також питання безпеки. Вакцину - яка буде надзвичайно цінним товаром - доведеться доставляти в усі куточки планети, а IATA попереджає, що втручання та крадіжки стануть невід’ємними проблемами.

Автомобільний транспорт також буде вирішальним чинником під час доставки, але Міжнародний союз автомобільного транспорту та Європейська федерація транспортних працівників продовжують попереджати, що Європа страждає від відсутності безпечних та надійних місць для паркування вантажівок, що може поставити під загрозу доставку.

IATA визнає, що авіаційні вантажі будуть лише частиною ланцюга поставок, і що інші види транспорту відіграватимуть роль у доставці вакцини від дверей до дверей, особливо в країнах, що розвиваються.
Але чинна політика національних урядів обмежить зусилля з розподілу, особливо коли мова йде про прикордонний контроль та карантинні заходи для таких ключових працівників, як наземний екіпаж, водії вантажних автомобілів та моряки.

Європейська комісія закликала країни-члени ЄС підписати спільний документ з питань прикордонних заходів, щоб гармонізувати підхід блоку до карантину та критеріїв подорожей.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
20

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Как и многие наши сограждане искал как поехать в Польшу и заработать денег.
Перечитал массу интернет страниц, пересмотрел много роликов на Youtube, но больше всего мне понравился сайт https://hochuvpolshu.com/.
На нем я нашел несколько вариантов для работы, вычитал отзывы и опыт тех мужчин и женщин,
которые делятся своим опытом пребывания в Польше. Так же узнал как подготовить документы.
И всегда это на одной сайте.
Вот одна из свежих и интересных статей: https://hochuvpolshu.com/karta-polyaka/poslednie-novosti-o-karte-polyaka-v-2018-godu.html
Відповісти
Как и многие наши сограждане искал как отправиться в Польшу и заработать денег.
Перечитал массу интернет страниц, пересмотрел много фильмов на Ютубе, но больше всего мне понравился ресурс https://hochuvpolshu.com/.
На нем я нашел несколько вакансий для работы, вычитал отзывы и опыт тех мужчин и женщин,
которые делятся своим опытом пребывания в Польше. Так же узнал как подготовить документы.
И всегда это на одной сайте.
Вот одна из свежих и интересных статей: https://hochuvpolshu.com/karta-polyaka/kakie-voprosy-zadayut-na-kartu-polyaka-v-2018-godu.html
Відповісти
Каждый из нас любит почитать СМИ или посмотреть Ютуб, что узнать что делается в мире и Украине.
Но очень важно чтоб источник новостей был правдивый и Вы не получали искаженную информацию.
Я нашел очень полезный сайт и рекомендую его Вам - https://ukr-life.com.ua/
Последнее время изучаю новости только здесь.
Так же вот несколько из свежих новостей, которые просто сбивает с ног:
https://ukr-life.com.ua/goroskop-finansovyj-na-2018-god-sobaki/
https://ukr-life.com.ua/proizvodstvennyj-kalendar-na-noyabr-2018-goda/
https://ukr-life.com.ua/rybolovnyj-kalendar-na-2019-god/
https://ukr-life.com.ua/chto-budet-s-dollarom-v-oktyabre-2018-goda-v-ukraine/
https://ukr-life.com.ua/tamozhennyj-kalkulyator-avto-v-ukraine/
Відповісти
Как и многие наши соотечественники искал как поехать в Польшу и найти работу.
Перечитал массу интернет страниц, пересмотрел много фильмов на Ютубе, но больше всего мне понравился ресурс hochuvpolshu.com.
На нем я нашел несколько вакансий для работы, вычитал отзывы и истории тех мужчин и женщин,
которые делятся своим опытом жизни в Польше. Так же узнал как сделать документы.
И всегда это на одной сайте.
Вот одна из свежих и интересных статей: https://hochuvpolshu.com/novosti/kurs-evro-v-polshe-segodnya.html
Відповісти

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні