США ускладнили правила співбесіди для набуття громадянства

0
-6
США ускладнили правила співбесіди для набуття громадянства
За новими правилами співбесіду будуть проходити вже з 1 грудня 2020 року

Пише ЗІК.

Служба громадянства та імміграції Сполучених Штатів Америки змінила правила співбесіди для набуття американського громадянства.

Як зазначається, кількість запитань на тему американської історії та політики зросла на третину, та зменшилася кількість співбесід, які проводяться за один день. Зокрема:

Оновлений тест матиме 128 запитань (замість 100, як було раніше);

Під час співбесіди у заявників питатимуть 20 запитань (я не 10, як було раніше). Щоб скласти іспит, людина має відповісти правильно на 12 запитань (60%).

У новому тесті вже не буде питань з географії, натомість деякі питання вимагатимуть ширших відповідей.

До прикладу, раніше, щоб правильно відповісти на питання про склад уряду, достатньо було назвати одну з гілок влади, однак тепер, щоб відповідь вважалася правильною, потрібно назвати всі три гілки влади (законодавча, виконавча та судова).

Змінилась також відповідь на питання: "Кого представляють сенатори США?". Раніше достатньо було відповісти "усіх мешканців штату", віднині ж правильна відбудь - "громадян свого штату".

"Нові правила для набуття громадянства можуть втричі збільшити кількість часу, проведеного імміграційними агентами над кожною справою", - вважає аналітик Інституту міграційної політики у Вашингтоні Сара Пірс.

У 2019 році кількість часу для кожної заяви на громадянство США, в середньому, складала 10 місяців.

Речник Служби громадянства та імміграції Ден Гетлейдж заявив, що нові правили "покривають низку тем, які забезпечують заявників більш досконалим досвідом тестування".

"Заявникам віком від 65 років, які легально жили у США впродовж 20 років, можуть спростити умови тесту. Їм потрібно буде вивчити меншу кількість питань і відповісти правильно на 6 питань із 10-ти. А особи, які подаватимуть на громадянство з 1 грудня цього року, проходитимуть співбесіду вже за новими правилами", - додав він.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-6

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні