Як у Брищі зі сміття роблять «зелену» енергію

0
-2
Як у Брищі зі сміття роблять «зелену» енергію
Голова фракції «Громадянський Рух «СВІДОМІ» у Луцькраді Тарас Шкітер відвідав Брищенський сміттєвий полігон, аби розібратися в нюансах його функціонування.

Про це повідомляє Конкурент.

Щомісяця на Брищенському сміттєвому полігоні опиняється 9000 тонн сміття.

Зі слів Тараса Шкітера, Брищенський полігон – це стратегічний об’єкт, адже його стан впливає на нинішню та майбутню екологію Луцької громади.

«Тож кожне рішення стосовно КП «Луцькспецкомунтранс», яке ми ухвалюємо у стінах Луцької міської ради, має глобальний характер», – зазначив він.

Тарас Шкітер разом із депутатом Михайлом Находом відвідали полігон, аби зрозуміти нюанси його роботи.

Тарас Шкітер одразу розвіяв міф про жахливий сморід. З його слів, керівництво та працівники полігону роблять усе, щоб його не було.

«Екскурсію» по сміттєсортувальному заводу обранцям громади провели радник директора КП «Спецкомунтранс» Олександр Серватович разом із керівником самого полігону. Їм показали, які етапи проходить сміття, яке сюди привозять: від зважування, сортування до рекультивації. Усі гази від перегнивання сміття збираються спеціальними трубами і спалюються, від чого отримується «зелена» енергія.

«На Брищенський полігон щодня звозять близько 300 тонн сміття зі всієї громади. Я не хочу, щоб цей об’єкт став для лучан бомбою сповільненої дії, тому для мене було важливо зрозуміти усі нюанси», – зауважив Тарас Шкітер.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-2

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні