У Повітряних силах розповіли, яку ракету рф не може збити ППО

0
У Повітряних силах розповіли, яку ракету рф не може збити ППО
На жаль, не всі російські ракети можуть збити Повітряні сили Збройних сил України. Однак там розповіли, як все ж таки можна уникнути влучань ворога, пише 24 канал.

Речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телеканалу Freeдом розповів, що ракети з комплексів С-300 ЗСУ в Україні не можуть збити. Оскільки у нас немає таких систем ППО.

За його словами, якщо говорити про стратегічну авіацію, то там йде три типи ракет, які є далекобійними. Вони можуть бити на далекі відстані. Це – ракети Х-101, Х-555 та ракета Х-55, яка є ядерною ракетою, але без "ядерної начинки".

"Її використовують, як обман, щоб виснажити нашу ППО. Також у них є ракета Х-22 дальністю 600 кілометрів. Вони можуть підійти до 100 кілометрів до українського кордону та звідти запускати Х-22. Ця ракета не точна, але руйнівна, від неї страждають мирні жителі. Є ще С-300, і це доводить, що у них бракує ракет до "Іскандерів". А тому РФ просить в Ірану балістичні ракети", – пояснив Ігнат.

Речник командування Повітряних сил України наголосив, що ракету С-300 поки неможливо збити. Росія має 7 тисяч таких ракет.

Він зазначив, що ракети від С-300 використовують по прифронтових містах, дальність їхнього польоту – до 150 кілометрів. Але чим більша дальність, тим більша їхня неточність.

"Я хочу сказати, що ракету С-300 збити неможливо тими засобами ППО, які у нас є. Їх можна тільки знищити на складах. У РФ є ще орієнтовно 7 тисяч таких ракет", – додав Ігнат.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-4

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні