Що робити після вручення повістки

1
Що робити після вручення повістки
В Україні триває проведення загальної мобілізації. Повістку можуть вручити військовозобов'язаним чоловікам від 18 до 60 років.

Військкомати отримують конкретні адреси військовозобов’язаних відповідних спеціалізацій, якими необхідно поповнити лави ЗСУ. Про це розповів начальник мобілізаційного відділення Дарницького району ТЦК у Києві Володимир Новосядлий, пише 24 канал.

Що робити після отримання повістки
Після отримання повістки чоловіку необхідно з’явитися до ТЦК у зазначений час.

Чоловік, який отримав повістку, повинен мати з собою низку необхідних документів:

Паспорт,
ідентифікаційний код,
військово-обліковий документ,
медичні документи,
посвідчення водія,
інформацію про освіту,
документи про склад сім’ї, наявність дітей або догляд за особами з інвалідністю.

Після перевірки документів чоловіка відправлять на проходження медичної комісії. І вже потім за її результатами приймають рішення щодо ступеня придатності або непридатності військовозобов’язаного до служби.

З висновком військово-лікарської комісії треба повернутися до мобілізаційного відділу, де пропонують пройти навчання у навчальних центрах.

Окрім цього, необхідно буде пройти тест "Адаптивність 200", який допоможе визначити рівень стійкості до стресів, комунікаційних здібностей та соціалізації. Якщо військовозобов’язаний не проходить цей тест, то його не рекомендують до служби.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-8

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
тре тікати далеко-далеко чи ховатися глибоко-глибоко
Відповісти

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні