Чому не можна називати сина на честь батька

0
Чому не можна називати сина на честь батька
Ім'я, дане при народженні, нерідко визначає подальшу долю і накладає відбиток формування характеру. Багатьом матусям хотілося б назвати малюка на честь чоловіка або шанованого родича, що пішов з життя. Погляди народних прикмет і психологів, що спеціалізуються на розвитку особистісних якостей, багато в чому схожі, інформує Ukr.Media.

Народні забобони

У народі кажуть, що не можна називати хлопчика на честь тата, оскільки дитина неухильно повторить долю батька. Якщо батька у житті часто переслідували неприємності, хвороби, фінансові труднощі, вважається, що син зіштовхнеться зі схожими проблемами.

Виникає питання, чому б тоді не назвати малюка на честь батька у разі щасливої долі останнього. Але люди похилого віку стверджують: якщо двох представників чоловічої статі з однієї родини назвати однаково, то й ангел-охоронець, який оберігає від невдач, буде один. У разі несприятливої ситуації обох чоловіків хранитель насамперед допоможе старшому, у результаті дитина може постраждати.

Також у народі кажуть, що двоє близьких людей з однаковим ім'ям поділяють одне енергетичне поле.

У результаті обидві людини слабшають, втрачають здатність протистояти належним чином зовнішнім негативним впливам. Оскільки енергетичне поле маленької дитини недостатньо сформоване, малюк не зможе чинити опір наврокам і наговорам, часто хворітиме.

Раціональне пояснення

Малюк за будь-якого розкладу успадкує багато рис характеру батька і схильність до конкретних хвороб. Але незручно, коли у сім'ї дві людини з однаковими іменами. Кличеш одного, а відгукується інший. Не вигадувати ж клички для розходження. До того ж співзвучні імена часто ріжуть слух.

Психологи вважають, що малюк з раннього віку не відчуватиме індивідуальності.

У будинку постійно обговорюються ситуації, у яких фігурує ім'я старшого родича. Син, наслухавшись, рівняється на батька у прояві характеру та прийнятті рішень.

Це призводить до розчинення унікальних рис характеру дитини на батьківській особистості. Крім цього, велика ймовірність образи малюка на батьків через те, що не привласнили йому індивідуального імені.

Фахівці вважають, що тезки на підсвідомому рівні конкурують один з одним. Батько і син у майбутньому невпинно змагатимуться: у кого більший дохід, краща машина, прибутковіший бізнес. А це перешкоджає здоровим сімейним стосункам.

Чи можна називати дитину на честь померлого родича

Іноді батьки вирішують назвати малюка на честь улюбленого і поважного родича, який пішов із життя, щоб зберегти пам'ять про людину в сім'ї. Нарікати дитину ім'ям померлого можна лише у випадку, якщо останній прожив довге, щасливе життя.

Хлопчик, названий на згадку про померлого, повторить життєвий цикл людини, що пішла.

Не можна присвоювати малюкові ім'я родича, який рано помер або довго і тяжко хворів перед смертю.

Не можна називати дитину на честь батька, який спочивав у період розвитку плода. Незадоволена енергетика близької людини в майбутньому негативно вплине на долю тезки: сина переслідуватимуть невдачі.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-1

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні