Онлайн або офлайн навчання в автошколі: що ефективніше?*

0
1
Навчання в автошколі: офлайн чи онлайн?


Довгий час в автошколах заняття з теорії проводилися у форматі звичайних лекцій. Учням спочатку потрібно було записатися в навчальний заклад, потім отримати розклад занять і прийти у встановлений час в офіс. Проте, нещодавно законодавці внесли зміни в нормативні акти, що регулюють процес проходження теорії.

Відтепер водії-початківці мають змогу отримувати знання в онлайн або офлайн форматі. Це відкриває для них більше можливостей та дозволяє обрати найкращий варіант з урахуванням своїх вподобань та потреб. В цій статті спробуємо визначити, чи краще навчатися в онлайн автошколі https://just-avto.kiev.ua/ru/avtoshkola-onlayn/ чи все таки обрати традиційний формат.

В чому особливості та переваги навчання на онлайн лекціях?Дистанційні уроки передбачають використання режиму відеоконференції. Зазвичай учні підключаються до лекції через спеціальні програми Zoom та Google Meet. В більшості автошкіл можливі два варіанти проведення уроків – групові та індивідуальні. У першому випадку викладач повідомляє дату та конкретну годину, коли відбуватиметься відеоконференція, а учні заходять через свій акаунт у програму.

Матеріали можуть знаходиться певний період у вільному доступі, тому урок можна подивитися і пізніше. Якщо учні обирають індивідуальний формат лекцій з теорії, тоді вони можуть обрати будь-який зручну годину та узгодити її з викладачем. Кожен з цих форматів має низку вагомих переваг:

  • Зручність та гнучкість. Учням не потрібно підлаштовуватися під встановлений графік та переносити справи. Крім цього, онлайн навчання надає можливість вивчати матеріал повторно, оскільки матеріал є доступним навіть після проведення лекції.

  • Відсутність необхідності витрачати час на поїздки в офіс. У разі вибору дистанційного навчання не потрібно їхати в автошколу. Для отримання доступу до занять, потрібно лише мати інтернет та будь-який гаджет, підключений до нього.

  • Можливість вивчати теорію в будь-якій локації. Щоб проходити навчання, не обов’язково знаходитися у тому самому місті, де автошкола. Уроки можна дивитися в будь-якій інші локації та навіть в іншій країні.

  • Вибір зручного часу для проведення лекцій. Учень може обрати будь-який зручний час та узгодити його з викладачем.

  • Серед додаткових переваг можна виділити покращену підтримку від викладачів, а також підвищений рівень концентрації уваги. Під час дистанційних занять немає тих відволікаючих факторів, які є в звичайних аудиторіях.

В чому особливості традиційних офлайн уроків?В автошколах зараз також доступні традиційні уроки в офлайн форматі. Вони проходять за стандартною схемою. Учневі потрібно підлаштовуватися під встановлений графік проведення занять, а також кожного разу витрачати час на поїздки в офіс. Обсяг матеріалу в цьому випадку такий самий, як у дистанційному форматі, проте до нього не можна отримати доступ пізніше. Таким чином, якщо ви не встигаєте на урок, доведеться просити про додаткові заняття та окремо виділяти час, щоб наздогнати тему.

"Джерело: just-avto.kiev.ua"
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
1

© 2023. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні