Вибираємо модний домашній текстиль: 3 тренди, які допоможуть стильно оформити дім*

0
1
Правильно підібраний стильний домашній текстиль допоможе не лише створити затишок в оселі. Штори, пледи, диванні подушки можуть стати повноцінними елементами інтер’єру, допоможуть розставити акценти в дизайні. Але, для цього треба вміти вибирати дійсно стильні речі. Допоможуть зорієнтуватися актуальні тренди в оформленні домашнього текстилю.

Стримані кольори



Як і в минулому сезоні, в цьому році актуальними є елегантні класичні відтінки: бежевий, сірий, молочний, блакитний, коричневий. Проте, активно набирають популярність матеріали з принтами. Все більше продавців та виробників пропонують домашній текстиль з принтами. Причому, поєднання можуть бути і досить яскраві: гірчичні, бірюзові, зелені тощо. Текстиль з принтом виглядає ефектно, і допоможе створити модні акценти в приміщенні. Серед основних тенденцій оформлення відмітимо:

  • геометричні візерунки. Це можуть бути, як лінії, так і фігури: трикутники, квадрати, ромби;

  • поєднання контрастних кольорів: гірчичного і сірого, бірюзового і бежевого, пудрового і блакитного;

  • принти в тон кольору. Відмінність може полягати всього в одному-двох відтінках. Таке оформлення хоч і виглядає майже однотонним, проте за рахунок невеликої різниці у відтінках, все ж додає певної ізюминки текстилю та інтер’єру в цілому.



Проте, і ті, кому подобаються темні кольори, теж зможуть знайти підходящі моделі. Темно-зелені, сірі та темно-сірі, сині і навіть пудрово-фіолетові відтінки сьогодні теж досить популярні. Проте, при виборі текстилю в таких кольорах, варто враховувати, чи підійде він під інтер’єр приміщення. Треба враховувати кольорову гамму дому чи певної кімнати, аби підібрати гармонійне поєднання та уникнути ефекту картатості.

Натуральні матеріали



Не дивлячись на те, що синтетичний шовк, поліестр та атлас виглядають досить привабливо, все більше дизайнерів надають перевагу природним тканинам. Серед популярних:

  • бавовна;

  • льон;

  • бамбук;

  • шерсть тощо.



Але також великий попит є і на товари з тканин зі змішаним складом та мікрофібру. Плюс таких матеріалів в їх практичності. Додавання синтетичних волокон допомагає підвищити стійкість текстилю до зносу, деформації та робить їх менш вибагливими до догляду. До того ж, товари з тканин зі змішанним складом зазвичай більш доступні, ніж з натуральних матеріалів.



Проте, коли заходить мова про престижність та класичну елегантність, то тут явні фаворити натуральні матеріали.



В будь-якому випадку обрати є з чого. На торгівельній платформі Шафа представлене велике різноманіття домашнього текстилю з різних тканин. Тому можна підібрати, як товари з натуральних матеріалів, так і більш доступні альтернативи зі змішаним складом сировини.



Використання багатьох деталей в інтер’єрі



Мінімалістичний дизайн с рисами аскетизму відходить в минуле. Сьогодні набувають популярність інтер’єри з купою милих текстильних елементів, які створюють затишок, підкреслюють стиль:

  • диванні подушки. Вони все частіше використовуються в оформленні кімнат. Причому зачасту можна зустріти моделі в наволочках контрастних та яскравих кольорів. Такий прийом є найпростішим при створенні акцентів в приміщенні;

  • штори. Кілька років тому в моді були шифонові напівпрозорі моделі. Сьогодні ж повертаються нічні портьєри або поєднання римських штор чи рулонних штор з гардинами;

  • чохли на меблі. Їх використовують для стільців, диванів, пуфиків. Чохли попереджають забруднення, полегшують догляд за меблями. Їх легко прати чи можна замінити на інші, освіживши інтер’єр.

  • Як бачимо, сучасні тенденції оформлення приміщень досить прості. Тому аби створити затишну атмосферу та підкреслити стиль кімнати, достатньо лише правильно підібрати домашній текстиль.
Теги: Шафа
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
1

© 2023. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні