Що не можна робити вранці

0
Що не можна робити вранці
Ранок - це початок дня і багато людей намагаються провести його так, щоб наступні 10-12 годин були щасливими та вдалими. Виявляється, є дії вранці, які можуть принести удачу на весь день або ж повністю його зіпсувати.

Про це пише Styler.

Чому ранкові ритуали важливі
Після пробудження людина перебуває у підвішеному стані. Їй потрібен час, щоб повністю прокинутися, усвідомити себе та почати планувати день.

Якщо в такі хвилини зробити установку на позитив, весь день буде вдалим. Якщо людина прокидається з незрозумілим відчуттям дискомфорту, то ранкові ритуали допоможуть цей стан усунути й тим самим убережуть від негативної енергії весь день.

Народні прикмети про ранок
Щоб день став вдалим – потрібно вставати одразу на обидві ноги. Перший крок потрібно розпочинати з лівої ноги. Така звичка здається незначною, але вона може багато чого в житті змінити.

Після пробудження та до підйому не можна співати. Також не варто співати мелодії перед сніданком. Якщо вірити прикметам - ранковий спів може закінчитися сльозами наприкінці дня.

Намагайтеся вранці не розбити посуд. Це єдиний час доби, коли розбита чашка чи тарілка не до добра. Якщо ж така неприємність сталася, то протягом дня варто проявити обережність та уникати будь-якого негативу.

На сніданок не рекомендується вживати рибу. Згідно з прикметами, такий сніданок може спричинити неприємності для людини.

Не можна вранці давати гроші в борг. Якщо так вчинити, то є велика ймовірність, що назад ваші гроші вже не повернуться. Або ваші відносини з позичальником сильно зіпсуються.

Перед виходом з дому, починайте взуватись з правої ноги – це вбереже ваш шлях від неприємностей.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
2

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні