В Україні стрімко дешевшає долар: продавати чи купувати валюту

0
В Україні стрімко дешевшає долар: продавати чи купувати валюту
Долар знову дешевшає, і доволі швидко. Курс продажу впав помітно нижче 43 гривень за долар. Чому змінився тренд, чи очікувати подальшого зниження курсу в передостанній тиждень січня, що наразі вигідніше – долар, євро чи є інші варіанти.

Про це розповіла в ексклюзиві ТСН Вікторія Панченко.

Продавати чи купувати валюту
Експерт радить заробляти на гривні, вкладаючи її передусім в облігації внутрішньої державної позики (ОВДП) терміном дії три місяці. А невеликі суми – до 10 тис. грн – краще покласти на короткостроковий депозит. Своєю чергою Андрій Шевчишин зазначив, що зараз варто купувати долар, який дешевшає, бо в довгостроковій перспективі (кілька років) це дасть прибуток за рахунок зростання курсу:

"Готівкова валюта вдома – заощадження на тривалий термін, які завжди під рукою. Ті, хто хочуть мати прибуток швидше – нехай купують ОВДП або несуть гривню до банку на депозити".

Своєю чергою Андрій Забловський назвав кілька нових інструментів для інвестицій, які з’явилися на ринку.

"Найкраще – це диверсифікація, тобто не варто тримати всі заощадження лише у гривні або лише у валюті. Наразі близько 40% заощаджень можна вкласти в короткострокові гривневі депозити або у ОВДП, решту – в долари або євро. Також в Україні вже доступні інвестиції у проєкти, які можуть дати значно більший прибуток, ніж традиційні, однак потребують певного рівня фінансової грамотності. Є багато різних криптовалют, фонди інвестування у нерухомість тощо".

Щодо продажу валюти, то поради експертів залишилися незмінними: як і раніше, продавати її не варто без крайньої потреби.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні