На заході України напівоголений чоловік жбурляв фекалії в авто

0
У середу, 16 квітня, у центрі Коломиї, що на Івано-Франківщині, напівоголений чоловік жбурляв лайно у проїжджі автівки. Невідомий не поцурався закидати навіть поліцейську машину. Наразі жителя Коломиї вже затримали.

Про це пише 24 Канал з посиланням на місцеві телеграм-канали.

Так, на опублікованому відео видно, як невідомий з оголеним торсом прогулюється проїжджою частиною з відром у руках. Чоловік зачерпнув з нього фекалії, після чого жбурнув у поліцейську автівку, яка саме проїжджала повз. Правоохоронці, вочевидь, намагалися уникнути влучання нечистот у лобове скло, проте невдало.

Як розповіли "Інформатору" у місцевій поліції, правоохоронці саме прямували на виклик. Фігуранта відео вже затримали.

Джерела видання стверджують, буцімто чоловік має групу інвалідності через розлади психіки. Зазначається, що після затримання його передали до спеціалізованого медичного закладу.



Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні