Львів'янки масово хочуть народжувати в Луцьку

4
-1
Львів'янки масово хочуть народжувати в Луцьку
Чим львів’янок приваблює пологовий будинок у Луцьку?

І якщо раніше майбутні мами звідусіль їхали народжувати до Львова, то тепер доволі багато львів’янок їдуть народжувати в інші області, а ті, кому дозволяють фінанси, за кордон, до сусідньої Польщі, - повідомляє Львівська газета.

Найпопулярнішим нині серед львів’янок є пологовий будинок у Луцьку.

«Коли перед пологами друзі почали радити мені їхати народжувати в Луцьк, я спершу таку пропозицію навіть не розглядала. А коли цю пораду дала лікар-гінеколог, яка мене вела, я задумалася. Ми з чоловіком спершу поїхали в «розвідку», оглянули там усе, поговорили з жінками й, обдумавши все, вирішили: народжувати буду в Луцьку. І дуже рада, що ми так вирішили», − розповіла Наталія Міхнова.

У пологовому будинку в Луцьку, за словами молодої мами, все створює приємне враження, починаючи з території. Він розташований у затишному сквері, де дерева підстрижені у різні форми, тут спокійно, комфортно. Сам будинок радше нагадує пансіонат, ніж медичний заклад. А це − державна медична установа.

«У мене не було в Луцьку жодних знайомих, тут не прийнято домовлятися з лікарями наперед, тож, коли прийшла в приймальне відділення, у мене був шок, але в хорошому розумінні слова. Там надзвичайно високий комфорт для жінки. Палата нагадує номер у готелі, де є все необхідне: душ, туалет, цілодобово гаряча вода, холодильник, телевізор, зручне ліжко, сучасні пеленальні столики», − далі розповідає Наталія Міхнова.

У Луцькому пологовому будинку, як розповіла молода мама, наказом головного лікаря суворо заборонено лікарям виходити на роботу у не свою зміну. Тобто, там ніхто з породіль не домовляється наперед з лікарем про пологи. Їх приймає зміна, яка є на чергуванні.

Луцькі лікарі давно відмовилися від крісел Рахманіна, на яких під час пологів жінка мусить лежати лише на спині. Замість них є звичайні медичні ліжка, на яких вагітна може лягти так, як їй, за її відчуттями, буде найзручніше народжувати.

Там активно практикують і вертикальні пологи, при яких жінкам значно легше народжувати. Щоб зменшити больові відчуття під час перейм, є спеціальні ванни з теплою водою, в якій жінка може полежати.

Лікарі вкрай рідко стимулюють пологи. Перевагу надають природному перебігу. Якщо доводиться робити кесарів розтин, то його роблять не під загальним наркозом, а застосовують епідуральну анестезію.

У Луцькому пологовому будинку, якщо хочуть подякувати, гонорар за природні пологи платять 500 гривень, за кесарів розтин – 1000 гривень. У Львові: 5-8 тисяч гривень − за природні пологи і 15-25 тисяч гривень − за кесарів розтин.

«Ну і ще одне питання – подяки лікарям. Там це трапляється доволі рідко. Для місцевих жінок пологи безкоштовні, а породіллі з інших областей платять благодійний внесок у розмірі 800-1000 гривень, залежно від палати, в якій перебували. Розмовляла з жінками про подяки лікарям. Якщо хтось дуже хоче подякувати, то за природні пологи платять 500 гривень, за кесарів розтин – 1000 гривень. Порівняйте гонорари з тими, які платять у Львові: природні пологи − 5-8 тисяч гривень, кесарів розтин − 15-25 тисяч гривень», − каже Наталія Міхнова.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-1

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Пані Наталі ще раз треба обов"язково приїхати до Луцька і після таких гучних заяв - «У мене не було в Луцьку жодних знайомих, тут не прийнято домовлятися з лікарями наперед..."- полікувати голову.
Відповісти
Таке враження що пані Наталія розповідає про якесь інше місто. Народжувала в луцькому роддомі. З лікарями заздалегідь було все домовлено. А що за чудо - палати??? Ліжко з тумбочкою і загальний туалет з душом на весь поверх??? Прям готель! Ви точно про Луцьк?
Відповісти
2 роки тому родила ще перед тим 2 місяці пролежала на збереженні ніхто наперед не домовоявся. а палати є платні з душом туалетом телевізором і ліжком для тата. за кесарів розтин 1000грн платили
Відповісти
Що за бред?рік назад родила,дала лікарю в якості подяки 500грн,щоб поділився)) пані акушерці Нелі дісталось 100 грн-вона два рази приходила і перепитувала,чи це мій чоловік так їй заплатив чи пан гінеколог зажав дати більше)))вона рвала і метала чому так мало-хоча я принципово більше не давала,так як роди пройшли природньо і без проблем..ща що платити?-це їх робота,за яку вони отримують заробітню платню.Про який телевізор,душ і туалет взагалі мова-загальні в кінці коридора.Те що там чистенько і зроблений акуратно ремонт-я згідна.Медсестрички теж гарні дівчата:люблячі,щирі та гарно відносяться..а от про акушерку..гнати в шию її звідти((
Відповісти

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні