В Японії відкривають центр з вивчення ніндзя

0
4
В Японії відкривають центр з вивчення ніндзя
В японському університеті Мії в липні відкривається перший у світі науково-дослідний центр ніндзя.

Рішення відкрити подібний центр викликане, в тім числі, наміром влади Японії використовувати образ ніндзя для реклами Олімпійських ігор у Токіо в 2020 році, - пише Кореспондент.НЕТ.

"Ми будемо вивчати стародавні документи і співпрацювати з тими, хто зможе придумати, як застосувати мудрість ніндзя в сучасній культурі. Наприклад, ніндзя палили пахощі перед тим, як вирушити на завдання, щоб знищити зло", - розповів професор, фахівець з історії Японії Юджі Ямада в інтерв'ю AFP.

Центр вивчення ніндзя розташований у місті Іга, за 350 кілометрів на північний захід від Токіо. Результати досліджень будуть публікуватися японською та англійською мовами.

У 2015 році губернатори і мери префектур по всій країні змінили свої звичайні костюми на одяг ніндзя, тим самим оголосивши про початок роботи "ради ніндзя".

В Японії існувало щонайменше 49 кланів ніндзя, але найвідомішими є Кода, до якого належить Кавакамі і Ярма. Їхні представники працювали на могутніх феодалів, таких, як Іеясу Токугава, який об'єднав Японію після столітніх міжусобиць і виграв у 1600 році битву за Секігахара.

Ніндзя – розвідник-диверсант, шпигун, вивідач і найманий вбивця в середньовічній Японії, який отримав всесвітню популярність завдяки популяризації образу в масовій культурі. Вони безшумно застосовували сюрікени – метальні зірки з заточеними променями - і стріляли отруєними голками з духових трубок-фукібарі.

Також ніндзя майстерно поводилися з мечем. Свою зброю вони використовували не тільки для убивств, але і для того, щоб підійматися по кам'яних стінах, щоб проникнути в замок або спостерігати за ворогами.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
4

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні