Майже половині українців не потрібні біометричні паспорти

3
2
Майже половині українців не потрібні біометричні паспорти
Майже половина громадян України взагалі не збираються оформлювати закордонні біометричні паспорти.

Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно із соціологічною службою Центру Разумкова, повідомляє Радіо Свобода.

За даними соціологів, на сьогодні закордонний паспорт мають 34% населення, 7% із них – мають новий біометричний закордонний паспорт.

Як свідчать результати опитування, 45% респондентів взагалі не збираються оформлювати закордонні біометричні паспорти, 13% ще не вирішили.

При цьому 28% опитаних відповіли, що мають наміри зробити такі документи, але пізніше, а 7% збираються виготовити закордонні біометричні паспорти саме цього року.

Опитування проводилось з 9 по 13 червня 2017 року, були опитані 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком тимчасово окупованих Криму та територій у Луганській і Донецькій областях. Теоретична похибка вибірки – 2,3%.

Щоб скористатися безвізовим режимом з ЄС від 11 червня українцям треба мати біометричний паспорт і , якщо попросять прикордонники – довести мету й умови поїздки, свою платоспроможність тощо.

11 червня набрала чинності візова лібералізація для українців при короткотермінових подорожах до країн ЄС і «шенгену» (до 90 днів протягом кожних 180 днів без права працевлаштування). Безвізовий режим стосується всіх держав-членів Європейського союзу, крім Великої Британії й Ірландії, а також країн «шенгенської зони» з-поза меж ЄС. Цей режим наразі не стосується так званих «заморських володінь» Нідерландів і Франції.

Щоб скористатися безвізовим режимом з ЄС українцям треба мати біометричний паспорт і , якщо попросять прикордонники – довести мету й умови поїздки, свою платоспроможність тощо.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
2

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Тому що саме стільком украіінцям на по фінансам подорожувати Европою,а злидні там не потрібні.Дяка нашому уряду!
Відповісти
То може варто хоч комусь написати з журналістів, що наразі біометричний паспорт звичайний 20 денний роблять 2 місяці, а терміновий 7 денний з місяць? оплата при цьому держмита повна, звичайно.
чому про це редакція не пише?
сайт дмсу не працює перевірка даних і гаряча лінія тиждень!

як можна було 2 роки готуватись до безвізового режиму і не подумати про збільшення потужностей друку банків?!?
Відповісти
У мене склалося враження,що затримують видачу штучно,не знаю ,який з того зиск.Ми подали на терміновий дитині 13 липня, і коли вже терпець урвався,то 8 серпня написала в "Урядовий контактний центр " з проханням посприяти у видачі,адже другий раз відкладається поїздка (на сайті перевірки готовності паспорта внизу є розділ "Урядовий контактний центр",туди пишіть).Пригрозила позовом до суду за несвоєчасне виготовленя пвспорта.Наступного дня вранці подзвонили, щоб забрала.Під кабінетом іншим людям відповідали,що за це число не готові,а коли я сказала,що мені дзвонили,то відповіли:"Чекайте".І,о диво,ми забрали паспорт 9 серпня,а в самому паспорті стоїть дата готовності - 24 липня !!! Тобто,за 11 днів після подання документів !!! То які форс мажорні обставини могли бути,щоб аж 16 днів везти паспорт з Києва в Луцьк? То скажіть, чи не штучно це робиться ??? Але чому ???
Відповісти

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні