Українці - лідери рейтингу емігрантів в ЄС

1
6
Українці - лідери рейтингу емігрантів в ЄС
Українці очолили рейтинг мігрантів за кількістю отриманих посвідок на проживання в країнах ЄС.

Згідно з останніми опублікованими даними Євростату, в 2016 року українці отримали 589 тис. нових посвідок на проживання в Євросоюзі. Випередили навіть сирійців, які в 2016 році отримали 348 тис. документів, пише Газета.УА із посиланням на immigrant.today.

487 тис. українців отримали дозвіл на проживання в ЄС у зв'язку з працевлаштуванням. Найбільшу частину європейських посвідок на проживання надала Польща - 87,0%.

50,1% всіх нових дозволів на проживання, виданих країнами ЄС в 2016 році, було видано громадянам 6 країн - України (17,6%), Сирії (10.4%), США (7,5%), Індії (5.9%), Китаю (5.8%) та Марокко (3.0%).

Крім українців, найчастіше отримували дозвіл на проживання у зв'язку з працевлаштуванням громадяни Індії та США. Громадяни Марокко, Індії та Сирії були найбільшими групами, які отримали посвідку на проживання в ЄС через сімейні обставини. Громадяни Китаю, США та Індії часто отримували дозвіл на проживання в ЄС в зв'язку з навчанням.

У середньому робочий тиждень українського мігранта становить 54 години, а середня місячна зарплата – 2, 1 тис. злотих (близько 15 тис. грн). 30% місячної зарплати українець витрачає на проживання в Польщі, а понад 60% – пересилає додому в Україну.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
6

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Це тільки початок. Ви що думаєте що вони дивлячись на матір з батьком які отримують пенсію по 1600 грн. будуть тут сидіти? Та мав я ту Україну в одному місці, ще може мені за неї воювати?Це свинарник а не країна.
Відповісти

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні