Бунда озвучила свою першу реформу у Львові

2
5
Бунда озвучила свою першу реформу у Львові
Новопризначений директор Департаменту розвитку Львівської міської ради Наталія Будна, яка донедавна була керівником управління туризму і промоції Луцької міської ради, має намір реалізувати у Львові міжнародний туристично-культурний проект "Шляхами Гедиміновичів".

«Маршрут пролягатиме через Львів» - запевнила Наталія Бунда в інтерв’ю газеті "Львівський замок".

"Амбітна мета — сертифікувати цей маршрут як культурний шлях Ради Європи. У Європі є 32 подібні культурні шляхи", - заявила Наталія Бунда.

"Шлях Гедиміновичів" стане іміджевим маршрутом. Важко сказати, скільки саме туристів цей маршрут притягне до Львова. Але варто очікувати більше гостей з Білорусі, Литви, Польщі", - додала чиновниця.

Як відомо, Луцьк є одним з основних учасників проекту "Шлях Гедиміновичів". Донедавна Львів не був учасником цього проекту, хоча він існує ще з 2012 року.

Нагадаємо, Наталія Бунда працює у Львові керівником департаменту розвитку Львівської міськради. У цей підрозділ входять три управління — культури, туризму, інформаційних технологій. А також три комунальні підприємства — Центр розвитку туризму, Центр інформаційних технологій, Агенція підготовки подій.

На новій посаді Бунду представили 1 лютого.

Довідка

Проект «Шлях Гедиміновичів» був ініційований у грудні 2012 р. рядом українських міст, музеїв та історико-культурних заповідників, історично пов'язаних з культурною спадщиною Великого Князівства Литовського, Руського і Жемайтійського та династією Гедиміновичів.

У травні 2013 р. ініціативна група заснувала для реалізації проекту офіційну організацію – Асоціацію органів місцевого самоврядування "Шлях Гедиміновичів". Туди увійшли міста Хотин, Луцьк, Кам'янець-Подільський, Острог та Ізяслав. Пізніше до Асоціації приєдналися м. Старокостянтинів, Волинська область, м. Корець і м. Славута.

Мета проекту - промоція спільної культурно-історичної спадщини білоруського, литовського, польського, українського, угорського, чеського та інших народів, що у 13–15 ст.ст. жили під орудою династії Гедиміновичів чи мали з нею прямі династичні зв'язки
Асоціація зареєстрована 30 травня 2013 р за адресою: 43000, Волинська обл., місто Луцьк, вул. Сенаторки Левчанівської, 2.

Була створена Опікунська рада міжнародного проекту "Шлях Гедиміновичів". У рамках міжнародного проекту Асоціація підписала Меморандуми про співпрацю з литовськими Каунасом, Тракаєм та Укмерге, Новогрудським і Лідським районами Білорусі, білоруським містом Брест; польським Любліном і чеським Кутна-Гора, а також Черкаською та Хмельницькою областями України.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
5

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
У Львові вже нема достойних фахівців, що аж з Луцька запрошуємо людину котра Львова і його специфіки взагалі не знає... Не має поняття що треба робити в тих галузях, тай сам департамент дивний, культура з ІТ....
Відповісти
Чому пані не розвивала проєкт у Луцьку????
Відповісти

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні