05 жовтня, 2021, 18:41

«Чорні реєстратори можуть переписати майно у будь-кого з Вас»

«Чорні реєстратори можуть переписати майно у будь-кого з Вас»
Сьогодні чорні реєстратори можуть відчужити нерухомість у будь кого з Вас. Як це робиться - на моєму прикладі. 28 липня 2021 року дружина судді Верховного суду України з Луцька Андрія Грушицького, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Віталіна Грушицька порушила заборону суду і відомчі правила та в інтересах зловмисників, посвідчила договір переуступки боргу за валютною іпотекою, чим практично забрала у мене єдиний будинок та можливе місце проживання у с. Струмівка.

ЧОРНІ СХЕМИ "В ЗАКОНІ": від Луцька до Верховного суду України

Доброго дня. Нагадаю - ми в режимі онлайн спостерігаємо, як організоване злочинне угруповання "по закону" віджимає єдиний у мене будинок у с. Струмівка, який я взяв у валютний кредит у 2008 році. Я готовий його викупити, але у кого і за скільки невідомо, адже за півтора року змінилося 4 іпотекодержателя, у яких не можна добитися жодних фінансових розрахунків.

Мета зловмисників - відчужути нерухомість за допомогою "чорних реєстраторів" або корумпованої виконавчої служби. А потім - і кінці в воду. Якби я не забив на сполох, то давно вже б позбувся свого будинку. До речі, через "чорних реєстраторів" залишилось без майна дуже багато людей в Україні - і завтра це можете бути ви.

На сьогодні тривають судові процеси.

14 липня 2021р в рамках забезпечення мого позову суд наклав арешт на мій будинок та заборонив іпотекодержателю, який викупив мій борг, луцькому адвокату Роману Нестеруку вчиняти будь-які юридично значимі дії з моєю нерухомістю і правом вимоги за кредитом. 21 липня зроблено відповідні записи в Єдиному реєстрі заборон. Однак 28 липня Нестерук, попри заборону, вчиняє такі дії і робить переуступку київській фінансовій компанії "Преміум лігал колекшн", а та в свою чергу в той же день переуступає іншій столичній фірмі "Ескроу капітал". Договір, в порушення заборони суду, нотаріальних правил посвідчила донедавна луцький, а нині київський нотаріус Віталіна Грушицька. Чому вибрали саме Грушицьку? Розрахунок на те, що ухвалу Луцького міськрайонного суду про заборону згодом скасують в апеляції, або в касації, адже чоловік Віталіни Андрій Грушицький суддя оновленого Верховного суду України, до речі вихідець якраз із волинського апеляційного суду. 7 жовтня 2021 року відбудеться засідання апеляційного суду на якому можуть скасувати це рішення про заборону! Скасування заборони суду в інтересах організованої злочинної групи матиме ознаки протиправної діяльності і повірте, щоб побороти це явище ми дійдемо і до Президента і до парламенту.

Декілька слів про "бля.... во " у нашій виконавчій службі Луцька. 21 травня 2021 року державний виконавець Другого відділу виконавчої служби Вікторія Белова за заявою свого друга іпотекодержателя Нестерука, який не був учасником виконавчого провадження, виносить незаконну постанову про заміну зберігача майна, чим легалізує захоплення і проживання аферистів у моєму будинку.

Суцільний правовий безпредел у виконанні Луцького адвоката Нестерука, через якого ця схема впроваджується:

- купив право вимоги незаконно;
- відчужив незаконно, бо порушив ухвалу суду, - договір посвідчений Грушицькою незаконний;
- повідомлення мене, як власника, про зміну іпотекодержателя не було, що є порушенням Закону України "Про Іпотеку";
- Постанова виконавчої служби Луцька про заміну зберігача майна від 21 травня - незаконна.

Суцільний схематоз.

Чи має право така людина як Нестерук займатися адвокатською діяльністю - питання адресується кваліфікаційно дисциплінарній комісії Волинської адвокатури.

В Україні подібний схематоз набув загрозливого масштабу і важливі рішення необхідно приймати на рівні Києва, Генеральної прокуратури України, ДБР і Міністерства юстиції. Ну а корінь цього зла полягає в безкарності і ділки відповідно втратили почуття реальності і страху. Україну треба серйозно чистити від схемщиків та корумпованих кадрів усіх рівнів, інакше вони залишать нас без країни.

Тримаймося.... Продовження 7 жовтня після апеляції.

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2021. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».