Чому хмарна АТС — ідеальний вибір для стартапів

0

Молодим компанія, що будують свій бізнес на основі інновацій, важливо запуститися швидко та без зайвих витрат. На старті, як правило, бюджет обмежений, прибутку ще немає, а затримка запуску дає фору потенційним конкурентам. Віртуальна АТС Україна— оптимальний вибір для компаній, які тільки розпочинають свій шлях. Це комунікаційне рішення, яке дозволяє приймати та здійснювати дзвінки через інтернет. Воно відрізняється масштабованістю й гнучкістю та забезпечує якісну комунікацію з першого дня роботи.

Переваги хмарних АТС для стартапів

Хмарна АТС не потребує складних налаштувань та дозволяє швидко запустити повноцінну телефонію для бізнесу. Також вона надає функції, які спрощують керування дзвінками та контроль якості обслуговування.

  1. Переадресація дзвінків. На старті компанії активно залучають клієнтів через рекламу, знижки, акції, і це приносить потік дзвінків, з яким команда може не впоратись. Ringostat дозволяє стартапам налаштувати гнучкі схеми переадресації, щоб рівномірно розподіляти навантаження й не втрачати звернення. Наприклад, якщо дзвінки надходять по черзі, і перший менеджер зайнятий, виклик автоматично перейде до наступного.
  2. Аналітика дзвінків. Усі дані про комунікації зберігаються в зручних звітах Ringostat. Керівник може продивитися їх будь-коли, щоб оцінити ефективність роботи команди. Наприклад, звіт «Співробітники в реальному часі» дозволяє дізнатися, як менеджери обробляють виклики саме зараз. А завдяки звіту «Пропущені необроблені дзвінки» можна вчасно виявити неприйняті виклики, поки клієнти не пішли до конкурентів.

Економія на інфраструктурі та технічному обслуговуванні

Щоб зрозуміти, яку економію дає хмарна АТС для стартапів, порівняймо її з традиційною системою.

Що потрібно для підключення традиційної АТС:

  • телефонна станція (PBX), яка встановлюється в офісі та відповідає за маршрутизацію дзвінків між працівниками й зовнішніми номерами;
  • комутатор або розгалужувач для підключення телефонних апаратів та ліній між собою;
  • дротові, аналогові або цифрові телефонні апарати;
  • телефонна проводка, яку треба прокладати по офісу;
  • сервер для запису дзвінків або логування (опціонально);
  • фахівець для обслуговування фізичного обладнання та телефонної інфраструктури.

Для підключення хмарної АТС стартапу потрібно зовсім небагато:

  • стабільне інтернет-підключення, через яке буде відбуватися передача даних;
  • пристрій для здійснення та приймання дзвінків: ноутбук, комп’ютер, смартфон або IP-телефон;
  • гарнітура для комфортної роботи операторів або менеджерів;
  • віртуальні номери.

Як можна побачити з переліку, хмарна АТС працює без спеціального обладнання, яке коштує недешево, та без складної інфраструктури. Це одна з її ключових переваг хмарних бізнес-комунікацій. 

Гнучкість і масштабованість хмарних рішень

Стартапи часто починають з невеликої команди, але мають прагнення дорости до відомого бренду. Тому їм потрібна система, яка легко масштабується разом із бізнесом. Хмарна АТС дозволяє швидко підключати нових співробітників, оскільки достатньо мати ноутбук або смартфон з доступом до інтернету та гарнітуру. 

Також завдяки хмарній телефонії для бізнесу можна наймати співробітників з будь-якої точки світу, не обмежуючи себе розташуванням офісу. Це дає можливість підсилити команду шляхом залучення віддалених спеціалістів.

Інтеграція з іншими інструментами для ефективності бізнесу

Інтеграція хмарної АТС з CRM-системами допомагає персоналізувати комунікацію з клієнтами та автоматизувати частину рутинних задач:

  • якщо за клієнтом закріплено конкретного менеджера, то дзвінок відразу переадресовується на нього тощо
  • в системі автоматично створюються контакти, угоди та завдання, зокрема, «Передзвонити», якщо виклик було пропущено;
  • якщо телефонує клієнт, який вже є в CRM-системі, під час виклику менеджер побачить його ім’я; 
  • історія дзвінків та записи розмови автоматично підтягуються до картки клієнта;
  • під час розмови працівник може перейти в CRM одним кліком, щоб переглядати, редагувати чи додавати інформацію про користувача.

Вибір хмарної АТС для стартапу: як прийняти рішення

При виборі хмарної АТС для комунікацій обов’язково треба звертати увагу на те, як платформа захищає дані. Адже через витік інформації можна втратити репутацію, довіру клієнтів, а також поставити під загрозу розвиток самого стартапу. Ringostat захищає бізнес-комунікації своїх клієнтів згідно зі світовими стандартами, що підтверджує отримання сертифіката безпеки ISO/IEC 27001:2022 найновішої версії. 

Бізнес, який обирає телефонію із сертифікованим захистом даних, викликає більше довіри у клієнтів та партнерів. Це важливо для стартапу, який тільки починає наповнювати клієнтську базу та шукає інвесторів для фінансування. 

#реклама

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні