Сосиски - шкода чи користь для організму

0
5
Сосиски - шкода чи користь для організму
Сосиски - страва майже щоденного вживання, але чи корисна вона для нашого організму?

Про це повідомляють Новости Ю.

Виробники стверджують, що сосиски корисні для організму: вони благотворно впливають на шкіру і допомагають поліпшити роботу мозку. Ці слова спростувала дієтолог Вероніка Черанева. Виявляється, в 100 грамах цього м’ясного продукту міститься 0,9-3% добової норми вітаміну Е і 8-24% від рекомендованого щоденного рівня споживання вітаміну В.

У зв’язку з цим на епідерміс і нейрони ковбасні вироби навряд чи нададуть будь-який позитивний вплив. Засумнівалася медик також в твердженні про користь сосисок для щитовидної залози.

За словами лікаря, людина повинна отримувати по 150 мкг йоду на добу, а в 100 грамах м’ясного продукту міститься тільки 2 мкг цього мікроелемента. Не принесуть користі ковбасні вироби кровоносній системі і суглобам, оскільки вони не настільки багаті необхідними речовинами.

Більш того, як стверджує ще один дієтолог Ірина Бородіна, існують протипоказання для вживання цих напівфабрикатів: серцева недостатність, подагра, фенілкетонурія, ожиріння, цукровий діабет, атеросклероз і гіпертонія.

Варити сосиски, за словами дієтологів, потрібно тільки натуральні, а не магазинні. Останні є вже готовими, оскільки проходять термічну обробку в момент виробництва. Однак вживати їх сирими слід тільки в тому випадку, якщо є впевненість в якості продукції.

Якщо немає, то варто вдатися до варіння. При цьому виймати з каструлі сосиски потрібно вже через 20 секунд з моменту закипання. Крім плити, можна також скористатися для цих цілей мікрохвильовкою і пароваркою.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
5

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні