«Шахеди» стануть більшою проблемою»: до чого готуватися українцям

0
«Шахеди» стануть більшою проблемою»: до чого готуватися українцям
Сили оборони України повинні готуватися до того, що ворог випускатиме більше безпілотників типу "шахед", і їх, ймовірно, складніше буде збивати.

Про це заявив аналітик, авіаексперт Костянтин Криволап в ефірі Radio NV.

"Приблизно в жовтні 2023 році росіяни повинні були перейти на повне виробництво "шахедів", і до травня 2025 року виготовити 6 тис. І тоді у них темп виробництва мав бути на рівні 250 "шахедів" в місяць. Але ми бачимо дуже серйозне зростання цієї кількості", - сказав він.

За його словами, завод в Іжевську стає центром розвитку виробництва дронів.

"Це підприємство випускає ЗРК "Тор", займається системами наведення БУКа, модернізує БУК, має своє виробництво композиційних матеріалів, тубуси та контейнери для ракет. Тобто досить серйозне та фахове підприємство... Вони провели випробування, і думаю, підбирали найбільш дешеву комплектацію, щоб виконувати ті завдання, які зараз ставить Міноборони. Це підвищення спроможності боротьби з засобами РЕБ, щоб з'явилися додаткові лінії зв'язку, щоб можна було "шахед" використовувати в якості розвідника. Ці повідомленні про Старлінк (на "шахеді") саме про це. І (поставлено завдання) збільшити бойову частину. Вони не намагаються зробити його дальність на 3-5 тис. км, розуміють, що 1,5-2 тис км вистачає", - пояснив експерт.

Криволап зазначив, що до цього ми повинні готуватися - "шахеди" стануть більшою проблемою", їх складніше буде збити.

"Вони вчаться, розвиваються. Нам потрібно розуміти це і переозброювати наші мобільні вогневі групи або більшим серйозним ЗРК, або артилерійсько-стрілецькими засобами... Та кількість "шахедів", яка була в вересні (понад 1300 було випущено), можливо, була і мінімальна. Не буду дуже здивований, якщо в жовтні ми будемо мати більшу кількість. Тому що "шахед" це дуже простий виріб, його потрібно ставити на серію. А саме завод в Іжевську здатен випускати серійну продукцію в великій кількості", - розповів експерт.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-6

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні