Топ-5 помилок під час випрямлення волосся і як їх уникнути*

0

Більшості дівчат, у яких від природи кучеряві локони, хочеться їх випрямити. Для цього існують різноманітні засоби, проте основним інструментом давно став випрямляч для волосся. Він дає змогу швидко досягнути бездоганної рівності та гладкості волосся, але в разі неправильного використання існує ймовірність завдати зачісці значної шкоди. У статті розглянемо основні помилки, яких припускаються недосвідчені у випрямленні дівчата, і дамо поради, як їх уникнути.

Неправильно обрана температура

Чим вона вища, тим кращий результат і швидше його досягти - поширена помилка. Температура випрямляча має відповідати типу та стану вашого волосся. Як приклад наведемо максимально допустимі значення:

  • тонке, регулярно фарбоване волосся, особливо у світлий колір, - 160°;
  • нормальні, середньої товщини, локони, які періодично фарбують, - 180°;
  • курчаве, пофарбоване тонувальним бальзамом, - 200°;
  • товсте, сильно курчаве нефарбоване волосся - 230°.

Якщо ви використовуватимете надто високу температуру, це призведе до витончення волосся, воно втратить блиск, стане ламким, а його структура порушиться.

Занадто часте випрямлення

Ми розуміємо, як хочеться завжди мати ідеальний вигляд, проте регулярний тепловий вплив згубний для волосся. Навіть якщо у вас в арсеналі професійний випрямляч, навіть з каталогу https://www.babylisspro.com.ua/ua/, не можна використовувати його щодня. Обмежтеся випрямленням не більше 2-3 разів на тиждень, інакше волосся виглядатиме тьмяним, нездоровим, втратить еластичність. В інші дні застосовуйте способи, що не передбачають теплового впливу, або знайдіть гарну зачіску для курчавого волосся, яка буде вам підходити.

Неправильна підготовка волосся

Найпоширеніша помилка перед випрямленням - вологе волосся. Це загрожує моментальним пошкодженням волосяної структури, оскільки волога під дією високої температури швидко випаровується, що призводить до мікротравм волосини. Тому спочатку повністю висушіть локони (феном або природним чином), а тільки потім приступайте до випрямлення. Крім того, не забувайте про термозахист - спеціальні спреї створюють на поверхні кожної волосинки невидиму плівку, яка запобігає негативному впливу високої температури.

Ігнорування гребінця

Щоб досягнути гарних результатів у догляді і мінімізувати шкоду, перед випрямленням необхідно ретельно розчесати волосся. Воно не буде плутатися і ламатися, а працювати праскою(випрямлячем) стане простіше.

Ще одна порада - перед процедурою розділіть волосся на невеликі рівномірні пасма. В іншому разі ефективність випрямлення падає, до того ж є ризик пошкодження локонів, якщо якісь зони отримають більше тепла, ніж інші.

Відсутність додаткового догляду

Використання косметичних доглядових засобів залежить від типу і стану волосся. Якщо ви регулярно вдаєтеся до випрямлення, обов'язково:

  • зволожуйте і живіть волосся за допомогою бальзамів і масок;
  • використовуйте натуральні олії, щоб мінімізувати шкідливий вплив високої температури й усунути мікропошкодження;
  • регулярно підрізайте кінчики і наносьте на них спеціальні сироватки для запечатування - це запобігатиме їхньому посіченню. 

Пам'ятайте: безпосередньо перед випрямленням мити голову не потрібно, проте волосся має бути чистим і повністю сухим - навіть невелика жирність може призвести до пошкоджень структури. Крім того, користуйтеся доглядовими засобами з розгладжувальним ефектом - так ви досягнете кращого результату.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні