Луцький суд українця визнав поляком

6
-6
Луцький суд українця визнав поляком
Громадянин України звернувся до Луцького міськрайонного суду, щоб встановити факт свого польського походження.

Позивач звернувся із заявою щодо встановлення його польської національності, йдеться в рішенні Луцького міськрайонного суду Волинської області від 5 лютого. Про це інформує Конкурент.

Свою заяву чоловік мотивував тим, що народився 1943 року в селі Новосілки Грубешівського району Люблінської області.

У свідоцтві про народження запис про громадянство батьків відсутній, хоча батьки мали польське громадянство.

Його сім'я виховувалась відповідно до польських традицій: святкували польські свята, дотримувались польських звичаїв та обрядів. Його дідусі та бабусі також були поляками, сповідували римо-католицьку віру.

Позивач хоче відновити та зберегти своє етнічне польське походження. Наразі в жодному його документі, в т. ч. паспорті громадянина України і свідоцтві про народження, не вказано його національності.

Встановлення факту польського походження необхідне йому для впорядкування документів для реалізації особистих прав: власної національної ідентифікації та можливості у зв'язку з цим реалізації особистих прав, отримання можливості користуватися окремими пільгами і гарантіями, що передбачені чинним законодавством Польщі.

Відтак позивач просить суд встановити факт, що за національністю він є поляком. Також просить внести зміни до актового запису, складеного Сокальським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Львівській області, вказавши в графі про національність його батька та матері "поляк" ("полька") та вказавши його національність "поляк".

Луцький міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Волинській області заяву не визнає та заперечує в її задоволенні.

Дослідивши письмові докази у справі, суд дійшов висновку, що заява підлягає до задоволення, оскільки з наданих заявником документів вбачається, що його батьки, бабусі та дідусі були поляками, однак в свідоцтві про народження заявника помилково не зазначено його національності та національності його батьків.

Тому в суді вирішили заяву задовольнити та встановити факт, що має юридичне значення, а саме, що позивач за національністю є поляком.

Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду Волинської області через Луцький міськрайонний суд Волинської області шляхом подачі апеляційної скарги протягом 30 днів з дня його проголошення.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-6

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Поляки усім хто народився на Західній Україні повинні видати карту поляка а не займатися фашистським расизмом.
Відповісти
Карта поляка це чистий расизм . Поляки в усі часи були підлими і дволикими
Відповісти
Люди безроду і племені готові за будь-яку ціну інше громадянство прийняти. Тих хто оформляє різні картки та громадянства, треба забирати українські громадянство та заставляти виплачувати отриману безкоштовну освіту та медицину і всі пільги-субсидії.
Відповісти
Мне образование дало мое государство - СССР !!!! То государство которое дало его и тебе !!! А если ты ещё и служил то это то государство которому ты ещё и присягал!!! А сейчас простым людям жить в этой отрыжке Украине просто невозможно !!! И ты сам это знаешь!!! И не надо искать здесь снова руку Кремля!!!
Відповісти
не подобаєтся Україна- чемодан вокзал Рф або Північна Корея.ніхто тебе тут не тримає..... Тільки не думай, що якби Україна не була в СССР, то б жили при свічках та без освіти.
Відповісти
Так у вас і так усе адекватне неселення скоро втече до РФ, ЄС, США та, можливо, незабаром - і до Африки... Тільки подалі від рідної Неньки!!! А чи жили б при свічках і без освіти - відповідь - не за горами... Будуть і свічки, освіти вже нема...
Відповісти

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні