Новини за 9 березня 2019 р.
Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки запрошує абітурієнтів на дні відкритих дверей.
У Нововолинському палаці культури новий директор Марія Олійчук.
У Львові встановили національний рекорд за наймасовіше бандурне виконання пісень на слова Кобзаря.
У Луцьку обирали нове керівництво громадської організації "Національний Альянс".
У мережі опублікували фото сонячного озера Світязь.
У селі Рованці біля Луцька поблизу річки Стир горить суха трава.
Через важку хворобу помер Петро Хомич, колишній голова Любешівської селищної ради.
Волинянка отримала нагороду Президента України з нагоди Міжнародного жіночого дня.
Громади сіл Холопичі та Мовчанів Локачинського району офіційно приєдналися до Православної церкви України.
У Луцьку біля багатоповерхівки чоловіки розвели вогонь і смажили шашлики.
Волинська спортсменка Ірина Климець виборола бронзову медаль на Кубку Європи з метання молота.
Керівництво, тренери, футболісти на офіційній сторінці ФК «Волинь» написали щемливі слова–спогади про Юрія Яцюка.
Вони ображали українця і вимагали, щоб він "повертався в Україну".
У понеділок, 11 березня, мешканці декількох вулиць Луцька залишаться без електропостачання.
Розповіли, чи варто лучанам брати парасольки у неділю, 10 березня.
Луцький фотограф поділився із редакцією інтернет-видання "Волинь24" фотографіями із журналістом Юрієм Яцюком, який трагічно загинув у ДТП під Луцьком.
У Луцьку відзначили 205-ту річницю з дня народження Тараса Шевченка.
На Міжнародний жіночий день син ненароком підірвав матір гранатою під час святкового застілля.
Про сім'ю настоятеля храму Святого Олександра Невського селища Любешів отця Георгія Поліщука, медовий місяць, організований владикою Ніфонтом.
Луцький фотограф Володимир Лук'янчук поділився із редакцією інтернет-видання "Волинь24" фотографіями.
Показали світлини лучан, які побували у Луцькому зоопарку, на свято 8 Березня.
Жителі селища Іваничі нарікають на чадний дим поблизу цукрового заводу.
На 50-річного лучанина, який за кермом легковика «Volkswagen Golf» збив двох пішоходів, один із яких помер, відкрили кримінал.
У Луцьку знову підпалили траву.
На вулиці Львівській у Нововолинську автомобіль таксі «Фіат Скудо» 23-річну дівчину.
Луцький міськрайонний суд під головуванням судді Андрія Сівчука оголосив вирок двом учасникам стрілянини на автомийці в обласному центрі Волині.
Вища рада правосуддя звільнила у відставку суддю Ковельського міськрайонного суду Тараса Наваляного.
Прощання із заслуженим журналістом України Юрієм Яцюком, який трагічно загинув в автокатастрофі, розпочнеться сьогодні, 9 березня, о 18.00.
У Луцьку чоловік в одних трусах виліз на дах приватного будинку і кричав, що хоче стрибнути. Правоохоронці запобігли спробі самогубства.
У Володимирі-Волинському відбувся конкурс краси «Княжна Володимира – 2019». Переможницею стала володимирчанка Ірина Гонтарук.
Волиняни провели в останню путь відомого журналіста Романа Флішаровського.
На вулиці Ніла Хасевича у Луцьку 23-річна жінка порізала собі вени і хотіла вистрибнути з балкона.
Безглузда смерть обірвала життя заслуженого журналіста України, талановитого спортивного коментатора Юрія Антоновича Яцюка.
У мережі оприлюднили відео з місця загибелі в автокатастрофі заслуженого журналіста України Юрія Яцюка.
Через надмірне вживання антибіотиків та інших протимікробних засобів в Україні посилять контроль за відпуском ліків за рецептом
В Одесі за декілька годин затримали чоловіка, який пограбував кредитну установу, забравши 25 тисяч гривень.
У Міжнародний жіночий день NASA оголосило про першу в історії космічну місію, яку виконають виключно жінки.
У Київській області, Макарівському районі, селі Яблунівка, трапилася смертельна ДТП.
На Прикарпатті на MERCEDES Sprinter впала одна з льодових брил, які везла вантажівка, що рухалася попереду.
Аварія сталася 7-го березня у селищі Чутове.
З'явилася інформація, що невідомі побили і викрали 12-річну дитину.
У Хотині мотоцикл врізався у автівку.

