Новини за 17 червня 2018 р.
У селі Озденіж Рожищенського району на храмове свято призначили нового настоятеля і анонсували створення монастиря.
У Луцьку в магазині на Північному ринку жінці продали запліснявілий торт.
У селі Городилець Турійського району у місцевому лісі люди утворили незаконне сміттєзвалище.
Митрополит Луцький і Волинський Михаїл укотре нагадав про місію людини.
У січні-квітні 2018 року Волинь продала товарів на суму 252,7 мільйонів доларів у 95 країн світу.
На полігоні твердих відходів у селі Брище продовжують приймати невідсортоване сміття.
Протягом усього дня у Луцьку буде хмарна погода.
Атовець з Луцька Олексій Кушнєр поділився світлинами цвітіння червоної рути.
Молодий екстремал у центрі Луцька вчепився за тролейбус і прокатався на ньому.
На Волині частіше повідомляють про пограбування, які скоюють роми.
У селі Іванівка Рожищенського району поховали атовця, який раптово помер на вулиці у Луцьку.
У день фестивалю Аеросфера над Луцьком у небі літали не лише повітряні кулі, але й пароплани і аероплани.
Школярі, у яких немає учнівського квитка, змушені будуть платити за проїзд у луцьких маршрутках замість двох п’ять гривень
31-річний лучанин, який вистрибнув з шостого поверху вікна гуртожитку, написав передсмертну записку.
У 82-річного волинянина з банківської картки щезла кругленька сума.
У Луцьку чоловік випав з вікна шостого поверху. Трагедія сталася у неділю, 17 червня в обідню пору.
На проспекті Перемоги у Луцьку зіткнулися тролейбус і легковий автомобіль.
У столиці пройшов Марш рівності «КиївПрайд», організований ЛГБТ-спільнотою. Захід під гаслом «Країна вільна - будь собою!» тривав близько півгодини.
У неділю, 17 червня святкують не лише День медика, але й День батька. У соцмережі волиняни активно вітають своїх татусів із "професійним" святом.
Дівчата-медики з 14-ї механізованої бригади розповіли, що найкращий подарунок - знати, що ти врятував хоч одне життя, чи зберіг комусь здоров'я.
Дівчина з Нововолинська отримала титул друга віце-місіс США. Тепер вона представлятиме регіон Чорного моря на конкурсі у Китаї.
З нагоди Дня медичного працівника «Волинь24» підготувало особливий фотопроект: Луцька міська клінічна лікарня – в обличчях.
На вулиці Ярощука у Луцьку заростає бур'янами давня садиба у стилі бароко. Реставрувати її не можуть, мовляв пам'ятка - у приватних руках.
Підпалили підвал у будинку на вулиці Чорновола, де проживає родина нардепа Ігоря Лапіна.
У Луцьку в аварію потрапив Вольво та автобус Національної гвардії. Половину позашляховика - розтрощило.
В роки Другої світової війни в Любомлі перебували радянські солдати. Один із них вів щоденник, в якому записав спогад про красуню волинянку.
У Луцьку трапилась аварія за участю Фольксвагену та БМВ. За кермом останньої перебував скандально відомий Олександр Волянюк.
Інколи стоматологи рекомендують пацієнтам утриматися від видалення зуба мудрості.
На одній зі станцій київського метрополітену двоє підлітків стрибнули під потяг.
В американському місті Коммерс-Сіті, штат Колорадо, сильний порив вітру здув вуличні туалетні кабінки.
На південному сході провінції Сулавесі в Індонезії місцеві жителі знайшли величезну змію, яка проковтнула жінку.
Нещодавно дизайнери модного бренду Оpening Сeremony випустили джинси за 600 доларів, які треба носити без білизни.
Давши згоду британському принцу Гаррі одружитися з наполовину афроамериканкою актрисою Меган Маркл, королева виступила за шлюбний контракт.
У китайському місті Циндао під час урагану разом з дощем з неба посипалися дрібні морські тварини.
Учені з’ясували, що тривалий сон може погано позначитися на здоров’ї людини.
Усі діти різні, тому й покарання мають бути індивідуальні.

