Ворони загадили історичну частину Володимира - Волинського

1
-2
Ворони загадили історичну частину Володимира - Волинського
Мешканців Володимира-Волинського хвилює проблема ворон, які заполонили скверик біля історичного музею.

Потрібно розпочати боротьбу з воронами, які заполонили скверик що біля історичного музею, - про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав Віталій Харчук.

«Читаючи коментарі у матеріалі про запланований захід «Майстерня міста 2017», бачу необхідність виділити в окрему тему проблему воронячої колонії у центрі міста. Бо деякі дописувачі розглядають цю тему чисто умоглядно і теоретично, не маючи жодного уявлення про неї. Були озвучені навіть такі, м`яко кажучи, дивні думки про якусь можливу користь від цих колоній і недоречні теоретизування про якусь шкоду для природи внаслідок їх ліквідації", - йдеться у дописі.

"Оскільки захід планується якраз під цим пташиним базаром, пропоную оцінити той захват, який матимуть гості і учасники заходу від його проведення у цьому, традиційному місці, а також шанси на підвищення привабливості нашого міста для туристів, яких планується привабити історичними об'єктами, у т. ч. і мурами капуцинів, після вражень від цього місця", - додає чоловік.

"А ревнителям цих колоній пропонується оцінити всю казковість цього місця і креативність своїх ідей, обдумавши їх на протязі години - другої, сидячи на цих лавках», - пише у своєму пості у «Фейсбук» мешканець міста Віталій Харчук. Чоловік закликав небайдужих володимирчан долучитися до обговорення цього питання. Як зазначив дописувач «бажано предметно і аргументовано, бо йдеться не лише про підготовку до конкретного заходу», - пише Віталій Харчук.

"Питання «виселення» зі скверу ворон порушували давно. І міська влада і громадськість. З облюбованого місця біля КМЦ їх вдалося прогнати, - там зрізали вершечки дерев. А ось біля музею, а тепер ще й біля церкви Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, ворони таборують і далі. Вже й спеціальну «крякалку», яка мала б їх трохи відлякати, встановлювали - все марно. Ворони і далі квартируються у самісінькому центрі міста", - додає чоловік.

Ще з радянських часів у міських парках та скверах здебільшого насаджували дуб, вербу, березу, тополю. Всі ці дерева - дуже високі і через це на них селяться птахи. Звідси й проблема з воронами. За кордоном садять низькорослі та вічнозелені дерева. Ворони на них не селяться. Тому й проблем таких там не виникає.

Можливо, варто це взяти до уваги, бо ворони живуть по 300 років, і їхня популяція щороку збільшується.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-2

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Про всі намагання викошкати ворон - це не слова Віталія. Це текст підготований журналістом видання. Дивіться уважно.
Відповісти

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні