Новини за 7 січня 2020 р.
На Волині через ремонт на лініях електропередач 8 січня відбудеться відключення електроенергії у деяких населених пунктах.
Надзвичайно різноманітна і прекрасна природа околиць селища Головне Любомльського району.
На Волині серійний злодій, який вчинив шість крадіжок, не потрапив за ґрати, відбувшись умовним покаранням.
Валюта замінить західноафриканський франк, який перестала підтримувати Франція
У Нововолинську відбудуться різдвяні виступи камерного оркестру “Елегія”.У Нововолинську відбудуться різдвяні виступи камерного оркестру “Елегія”.
Нововолинянка, яка через ревнощі у ході сварки вдарила ножем у спину власного чоловіка, отримала умовний термін.
6-го січня, у переддень Різдва, у їдальні 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого лунали колядки
Музикант і композитор з Ковеля Роман Черенов на псевдо Morphom зробив ремікс легендарної пісні «Щедрик» Миколи Леонтовича.
Роботи з ліквідації витоку на тепловій мережі від котельні на проспекті Відродження, 15-а завершені.
Під суд потрапив один із зловмисників, які підозрюються у розбої та крадіжці в будинку власника обмінників валют у Володимирі-Волинському.
Два молодики у Володимирі-Волинському зняли і виклали відео, на якому псують і виносять з магазинів продукти.
Ковельські хірурги врятували 70-річному пацієнту ногу від ампутації.
Краєзнавиця Тетяна Яцечко-Блажечко розповіла і показала, як колядували військові на Волині 100 років тому.
Лучанина, який вдарив чоловіка ножем у живіт, не посадять. Замість 5 років тюрми, йому призначили покарання на іспитовий строк тривалістю 1 рік.
У Луцькому звіринці облаштували цікаві святкові фотозони.
У Луцьку через погано встановлену кришку люка автомобіль вскочив в яму.
Десятки дітей разом з дорослими завітали на Театральний майдан в центрі Луцька 7 січня на акцію «Різдво з патрульними».
У Луцьку вантажівка привізши товари перед святами до одного з супермаркетів, перекрила прохід на пішохідній доріжці.
Судили водія, який перекинувся на авто у Ро
На Львівщині у смертельній аварії загинув лучанин.
Луцький фотограф показав майстерню народного майстра Впасиля Парахіна на хуторі на Горохівщині.
У Ковелі бригади екстреної медичної допомоги виселили з орендованого приміщення, що належить Ковельському МТМО.
У Свято-Троїцькому кафедральному соборі Луцька відбулося різдвяне богослужіння.
У Зимненський Святогірський Успенський ставропігійний жіночий монастир навідався разом з дружиною політик Віктор Медведчук, кум Володимира Путіна.
У Луцьку на вулиці Чернишевського, 158 на пожежі загинув 73-річний чоловік. Його 51-річного зятя врятували нацгвардійці.
Голова Горохівської районної ради Волинської області Тарас Щерблюк оприлюднив світлину, на які зафіксовано п’ять поколінь його родини.
Дружина кума Путіна Віктора Медведчука – Оксана Марченко прилетіла на молебень до Зимненського монастиря гелікоптером.
Відійшла у вічність колишній працівник Волинського краєзнавчого музею Олександра Нагорна.
У вівторок, 7 січня, у день великого свята Різдва Христового у кафедральному соборі Всіх святих землі Волинської в Луцьку відбулася нічна літургія.
Вогонь знищив пів будинку: стіни, покрівлю, меблі.
У Старому місті в Луцьку на дзвіниці костелу святих апостолів Петра і Павла написи фарбою із рекламою наркотиків.
Спільною молитвою, Святвечором і з різдвяною колядою зустріли Різдво Христове гвардійці військової частини 1141, що в Луцьку.
В Україні за 11 місяців 2019 року впало виробництво хліба та хлібобулочних виробів нетривалого зберігання впало на 10,7%.
У суботу, 11 січня, канцлер Німеччини Ангела Меркель відвідає Росію, де планує обговорення ситуацій у Сирії, Лівії, Іраку та Україні.
Золото подорожчало до найвищого рівня за останні 6 років на тлі вбивства іранського генерала Касема Сулеймані та зростання напруги на Близькому Сході.
У Карпатах висота снігового покрову подекуди становить до 61 сантиметру.
В одному з магазинів Краматорська на Донбасі виявили елітний алкоголь без акцизних марок на суму понад півмільйона гривень.
В Індонезії знайшли квітку діаметром понад 120 см, що робить її найбільшою квіткою, яку коли-небудь фіксували.
Енергоблок №3 Южно-Української АЕС підключили до енергомережі після того, як блок відключився від енергомережі дією автоматичного захисту.
Уряд Ірану оголосив, що відмовляється від останніх обмежень щодо ядерної угоди, яку уклали 2015 року.

