Новини за 16 травня 2018 р.
У Володимирі-Волинському перед грозою сфотографували вулиці міста.
У селі Нуйно Камінь-Каширського району на Волині трапилася пожежа.
Житель Нововолинська Богдан Колос, якого знайшли у рові без пам'яті, у критичному стані.
На вулиці Парковій у Нововолинську в ямі застряг трактор зі сміттям.
У Луцьку в квартирі будинку, що на вулиці Володимирська, виявили тіло жінки.
Волинська спортсменка Ірина Климець, яка нещодавно перемогла у Польщі, виступатиме на змаганнях у Конго в Браззавілі.
У Луцьку вулицю Лесі Українки залило після дощу.
Для студентів Луцького НТУ організували екскурсію житловим комплексом «Супернова».
У Луцьку зіткнулися легковик «Опель» та вантажівка «МАН».
У Луцьку в'їзд у двір будинку на вулиці Грушевського, 33 засипали горою піску.
Фільм «Княжий град» зняли про місто Володимир-Волинський у 1988 році.
У Луцьку поблизу одного з перехресть трапилася аварія.
Зірка взяла участь у провокаційній фотосесії.
На одному з полігонів Луганщини медики волинської бригади змагалися в конкурсі на краще відділення евакуації та збору поранених.
На Волині поліцейський районного відділу поліції вимагав 20 тисяч хабара від місцевого підприємця.
«Life Волинь24» дізналося, де можна відпочити на Світязі у найближчі вихідні – 19-20 травня, та скільки це коштуватиме
У Луцьку у четвер, 17 травня очікується дощова погода.
У Луцьку у підпільному цеху вилучили понад 65 кілограмів бурштину.
Однією з найважливіших складових будь-якого бізнесу є реклама.
У Луцьку громадські активісти закликають замінити поліетиленові пакети на паперові, мовляв, перші вкрай негативно впливають на довкілля.
У Луцьку студенти філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки показали любов до Луцька та любов до міста.
Волинська спортсменка Богдана Постолюк стверджує, що жінки, які професійно займаються бодібілдингом, виглядають нежіночно.
Луцька зоозахисниця Вероніка Федосова-Цибульська поділилася враженнями від відвідин зоопарку у Барселоні.
Інтригуючи реклама із надписом «СКОРО… МАГІЧНА КУЛЯ» прикували увагу та породили різноманітні плітки серед лучан.
Марія Тарасюк із Нововолинська виготовляє оригінальні світильники у вигляді гігантських квітів.
У Луцьку біля ДНЗ №40, що знаходиться по вулиці Липинського, просять встановити "лежачого поліцейського".
У луцькому паті-барі Hashtag bar відгуляють День вишиванки.
У Любешові за тиждень поліцейські зловили трьох п'яних мотоциклістів.
У Луцьку маршрутник влетів на 255 гривень, бо висадив пасажирів не на зупинці.
У Луцьку на вулиці Конякіна, 18а у супермаркеті АТБ покупець заплатив гроші за пачку чіпсів, які не купував.
У Луцьку просять встановити камери відеонагляду у людних місцях.
У Луцьку оголосили конкурс на кращу концепцію облаштування території біля Старого ринку.
У Луцьку на залізничному вокзалі злодії вкрали золотий ланцюжок у жінки, яка спала.
Співачка Марія Яремчук здивувала шанувальників заявою. Артистка розповіла, що припиняє творчу діяльність.
У Луцьку на вулиці Потебні водій автівки на єврономерах викидав сміття під табличкою із "забороною".
Журналісти "12 каналу" поцікавилися у лучан, в яких музеях світу вони побували.
Роман Романюк розповів, кого найчастіше шукають роботодавці на Волині.
Волиняни посперечалися через заяву Віктора Кукішева, який сказав, що водії луцьких маршруток мають право не везти матерів із дитячими візочками.
На Волині поліцейський отримав 10 тисяч хабара від підприємця.
Співробітники патрульної поліції врятували їжачка, який заплутався у будівельній сітці.
У Луцьку водій маршрутки №1 висадив людей на зупинці, закрив двері перед носом лучанки та поїхав.
Директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк назвав найбільш оплачувані професії на Волині.
Лучанка Іванна Гончарук, яка бере участь у восьмому сезоні проекту "Холостяк", поділилася враженнями про знайомство Рождена зі своїми батьками.
В американському штаті Флорида 38-річний чоловік помер від вибуху електронної сигарети.
Депутат Анна Мовяк обурилася заявою Віктора Кукішева, який сказав, що водій маршрутки має право не зупинятися мамам з візочками.
«Катюша», «Саня», «Киса» - з якими тільки номерами на авто не їздять українці. Зробити індивідуальний номер можна й у Луцьку.
Посадовець луцької інспекції архітектурно-будівельного контролю запевнив, що споруджувати ліфти між квартирами багатоповерхових будинків - безпечно.
Проїзд у маршрутках в Луцьку підвищили до 5 гривень. Лучани обурюються, мовляв, якість надання послуг лишається низькою.
У суді розглядається справа про порушення порядку надання фінансової підтримки партії з боку депутата Луцької міськради Сергій Балицький.
У луцькому нічному клуб Голлівуд відзначать День вишиванки.
Священик з Волині Іван Сидор вважає, що створення єдиної незалежної української церкви зможе примирити два патріархати.
Начальник управління транспорту та зв'язку Луцькради Віктор Кукішев заявив, що водії маршруток мають право не везти матерів із дитячими візочками.
Команда ПриватБанку та українського стартапу MAWI Solutions представила на міжнародній виставці FinovateSpring 2018.
На Горохівщині 74-річний дідусь напився розчину гербіциду і помер.
Солістка гурту АССА Тетяна Власова, яка родом з Луцька, розказала, про свої "сонні" курйози.
Голова громради при Волинській ОДА заявив, що немає відношення до політичної партії "УКРОП".
Лайф-коуч з Луцька Надія Рогозіна розповіла, як зустріти сильного чоловіка і як мотивувати коханого досягнути більшого.
Оперуватимуть чоловіка, який влаштував самопідпал у центрі Луцька.
У Луцькій міській раді пояснили, чому по Луцьку курсує тільки 4 автобуси маршруту №33.
Експерти не просто не бачать небезпеки у проймі між поверхами, а рекомендують встановлення ліфта.
Делегація лучан, які їздили на "Форум переможців" у Росію заявили, що хотіли донести українську позицію в умовах інформаційної війни.
Укрпошта випустить марку до фіналу Ліги чемпіонів УЄФА 2018.
В селищі Маневичі на вулиці Крилова загруз у піску автомобіль швидкої допомоги, який прямував на виклик.
У Луцьку підняли ціни на ремонт ліфтів майже на 450 гривень.
У селі Скрипиці Любомльського району горіла дерев'яна господарська споруда. Кажуть, діти бавились із сірниками.
Тераса Osteria оновила своє літнє меню.
У Луцьку підняли ціни на викопування ями на кладовищах.
У Нововолинську не працюють атракціони в парку, бо ще взимку пошкодили електричний кабель. Ремонт досі не закінчили.
Вартість проїзду у маршрутних таксі Луцька підвищили з 4 до 5 гривень.
Двоповерховий зруйнований будинок, що розташований на вулиці Дубнівській у Луцьку, обіцяють знести.
На автодорозі поблизу села Радовичі Турійського району легковик «Opel-Vectra» злетів у кювет.
Жителі обласного центру Волині боргують ДКП «Луцьктепло» 51 мільйон гривень.
У Луцькому міському центрі зайнятості підвели підсумки освітнього проекту - "Зимової агрошколи".
В урочищі Гряда на березі озера Світязь продають готель «Витязь». За нього просять 3,2 мільйона гривень.
У Луцьку на вулиці Привокзальній дитина за кермом Volkswagen збила з ніг людину, два дерева і кілька вазонів.
У Луцьку хамовитий водій автівки показував дулі, "фак" і послав перехожого, який зробив йому зауваження за паркування.
У Луцьку покажуть нову українську соціальну мережу "єСвоє".
У літній період у Луцьку функціонуватимуть шість закладів дошкільної освіти.
Фрукти та ягоди потрібно їсти разом з кісточками, оскільки вони містять високу концентрацію корисних і необхідних для людського організму мікроелемент
Польські прикордонники знайшли контрабандні цигарки на майже півмільйона гривень, яку "не помітили" на Волині.
Між квартирою і медичним центром вирішили встановити ліфт. Розташували його на стіні сусідської спальні...
Священик з Волині Іван Сидор вважає, що голос українця на виборах дуже легко купити.
Луцький сімейний психолог Ольга Магеровська розповіла, що чоловіки можуть втратити самоповагу, якщо дружина має вищу зарплатню.
У Луцьку продають заклад Steak House, що в мікрорайоні Вересневе.
«Зниклий» астероїд 2010 WC9 наближається до Землі.
Україна закуповує 10 видів вакцин від 10 небезпечних хвороб.
Австралійська компанія 4 Pines Brewing винайшла пляшку, з якої можна пити пиво в космосі.
Верховна Рада планує заборонити використовувати пальмову олію в харчових продуктах.
У Кременчуці Полтавської області 11-річний хлопець потрапив під потяг.
Заняття сексом не допомагає худнути так, як спорт.
Деякі продукти погано впливають на сексуальне життя чоловіка.
Українська співачка Даша Астаф'єва в Інстаграмі опублікувала нові фото у піджаку на голе тіло.
Американські дослідники з'ясували, що чоловіки на дорогих автомобілях менш привабливі для жінок.
Андрій Бойчук з Івано-Франківська, який у 2004 році переїхав у Америку, розповів, як купити там житло.

