Священик Московського патріархату віз у Росію 65 тисяч доларів

20
-1
Священик Московського патріархату віз у Росію 65 тисяч доларів
Іподиякона настоятеля Києво-Печерської лаври митрополита Павла (Лебедя) Серафима Никитюка затримали на Сумщині за спробу нелегального провезення 65 тисяч доларів до Росії.

Про це пише “Релігійна правда” з посиланням на джерело в духовенстві УПЦ МП.

За інформацією видання, іподиякон діяв нібито за вказівкою керівництва, гроші отримав у церковній лавці, аби доправити до Москви, в Патріархію. Хоча сам клірик стверджує: збирався закупити церковні товари.

Під час митного оформлення, церковнослужителю було запропоновано письмово задекларувати валюту, товари та предмети, які він переміщує з собою через митний кордон України. Громадянин вніс до декларації дані про переміщення ручної поклажі та валюти в сумі лише 70 євро.

“При подальшому митному контролі, а саме огляді валізи з особистими речами, без ознак приховування, виявлено грошові кошти, загорнуті в чорний пакунок. Загальна сума переміщуваних коштів склала 65000 доларів США, що за курсом НБУ на 28.02.2018 р. становить 52 842 євро”, – зазначили в Головному управлінні ДФС у Сумській області.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-1

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Світом правлять гроші ,а це напевне гумдопомога
Відповісти
Ви всьо врьоті! Ми кананічні,незалєжні і праваславні ! То раскольнікі падмутілі! Павєл нівінават
Відповісти
Павел винуватий, але можу поспорити, що вони дуже швидко тему замнуть.
Відповісти
Та усі "патріархати" їздять за церковним начинням до Софрино (РФ). Саме тому на фотках представників УПЦКП часто можна побачити його теж. Тому тут все відносно. Просто попався саме цей.
Відповісти
Бомбануло?!))))
Відповісти
Після рос. агресії УПЦ КП не купує в Софрино.
Відповісти
Купує, ще й як :)
А в інеті є фото, де брат очільника Волинської єпархії УПЦКП купує свічки в Києво-Печерській лаврі. Після випадів про "кулі в українських солдатів".
Відповісти
Люди, та ви не пальчики ставте. Від ваших пальчиків понурих ні жарко, ні холодно. Читайте першоджерела та фото- й відеодокази :)
Відповісти
В Лєни Шторм бомбить просто)
Відповісти
Йди молись Путіну) і кирилу
Саме їм підпорядковується ваша Московська церква
Відповісти
це не твоя свиняча справа.
Відповісти
Де ж цей мракобєс наколядував стільки бабла? Невже прихожани на жертвували?
Відповісти
Давайдасвіданія!))
Відповісти
По темі, товаріщі, по темі пишіть :)
Відповісти
Тамбовскій волк тібє таварісч))
Відповісти
Та ліпше тамбовський вовк :)
Відповісти
Кірілу віз касу , те що українці пожертвували ...? Кіріл має на яхтах їздити, бентллі ... А наші украінські хлопці и18-25 років вмирають і кров проливають, інваліди на сході ві д окупантів москальських охороняють
Відповісти
чувак їхав закуповуватись до Софріно. чому готівкою - то питання про те, що рагулі є скрізь, і в МП їх теж купа. "Касу" цілком можна передати і через банки, і системи розрахунків, і не ризикувати. про хлопців не п...ди тут, воїн диванний.
Відповісти
З усіх коментарів - коментарі Шторма адекватні, правильно, читайте першоджерела!!!!!!!!
Відповісти
а чи не прихуїли ви малєнько, ваше преосвященство? свічками і іконками наторгували?))
Відповісти